Šie piemēri no latviešu valodas tekstu korpusa ir atlasīti automātiski un var būt neprecīzi.
- Tālāk S. kungs referēja par pusgraudu saimniecību un mēģināja uzrādīt viņas labumus un ļaunumus.
- Nākošās sapulcēs uzņēmušies laipni referēt: J. Renga: par tā saukto brīvo saimniecību; A. Sausups: par pusgraudu saimniecību ļaunumiem un labumiem un A. Fuksis: nepieciešami spēki lauksaimniecību sabiedrībās.
- Referāti bija sekojoši: 1) par pārtikas biedrību pievienošanu zemkopības biedrībām no F. Lauensteina; 2) par smilšu vīķiem no J. Reņģes; 3) par Tomas sārņiem no R. Bērziņa; 4) par zemkopju ļaunām un labām ierašām, 1. daļa no A. Fukša; 5) sāls lietošana lopkopībā no maģistra Freiberga; 6) dārzs, kā rūpniecības zars no Lercha-Puškaiša; 7) par brīvu saimniekošanu no J. Reņģes; 8) par grāvju rakšanu no J. Strauberga; 9) tuvākās ziņas par meža zirni no J. Lauensteina; 10) par pusgraudu saimniecību no A. Sausupja; 11) pusgraudu saimniecības labās puses no J. Neimaņa; 12) pusgraudu saimniecības ļaunās puses no J. Gobziņa; 13) zemes sagatavošana sēklai pavasarī no R. Bērziņa; 14) par zemkopju labām un ļaunām ierašām 2. daļa no A. Fukša; 15) cik dziļi zeme jāar no J. Regas.
- Pagaidām dievturu sapnis ir kaut kur, kaut uz pusgraudu dabūt kādu zāli, kuru atbilstoši iekārtot un kurā pastāvīgi pulcēties.
- Praktiski uzreiz pēc iebarošanas sākās copītes , ļoti uzmanīgas , pačammā pamet , izmēģinājām visādas ēsmas , par visveiksmīgāko atzinām kukurūzas graudu , precīzāk pusgraudu , ja piecērtot karpiņai iedeva pa zobiem , copes uz kādu pusstundu pazuda