Šie piemēri no latviešu valodas tekstu korpusa ir atlasīti automātiski un var būt neprecīzi.
- Dažos gadījumos tiek izmantotas specializētas vienības, piemēram, parseks un gaismas gads.
- Mazākie no tiem, Boka globulas, var būt mazāki par parseku diametrā un saturēt mazāk par 2000 M ⊙, vismazākie līdz 0,06 parsekiem diametrā.
- Lielāko tumšo miglāju masa var būt lielāka par 10 Saules masu ( M ⊙) un diametrs — vairāk nekā 200 parseku, tādā gadījumā tie saucas Milzu molekulārie mākoņi.
- Centaura Proksima ( angļu: " Proxima Centauri"; no latīņu: " Proxima" – 'nākamais', 'tuvākais'), pazīstama arī kā Centaura Alfa C jeb Centaura α C, ir vistuvāk esošā zvaigzne Saules sistēmai, kas atrodas 4,22 gaismas gadu jeb 1,3 parseku attālumā no Zemes Centaura zvaigznājā.
- Zvaigznes lielākās raksturojuma iedaļas ir tās masa, starjauda, spektra klase un izstarojums acij neredzamajās spektra daļās, vecums, sastāvs un metālisms, magnētiskais lauks. Bieži zvaigžņu īpašības tiek izteiktas Saules daudzumos: piemēram, Saules masa ( M ⊙) ir 1,99 ⋅10 kg, Saules rādiuss ( R ⊙) ir 6,96 ⋅10 m un Saules spožums ( L ⊙) ir 3,85 ⋅10 W. Dažreiz absolūto zvaigžņu lielumu izmanto kā spilgtuma mēru: tas ir vienāds ar šķietamo zvaigznes lielumu, kāds tai būtu, ja tā būtu 10 parseku attālumā no novērotāja.