Šie piemēri no latviešu valodas tekstu korpusa ir atlasīti automātiski un var būt neprecīzi.
- Līdz ar to, iespējamais C-H aminēšanas mehānisms paredz, ka reakcijā ar jodānu 2.1 stājas nevis morfolīns, bet gan morfolīna-Cu(I) katalizatora komplekss ( 2.9. att.).
- Piemēram, piperidīns tādos preparātos kā Arzoxifene, Flavopiridol un Perifosine, morfolīns - Canertinib, Gefinitib un Mofarotene, tiomorfolīns – Prinomastat, piperazīns – Dasatinib un Imatinib, pirolidīns – Idoxifene.
- Salīdzinot morfolīna atvasinājumus 162, 167 un 169 noskaidrojām, ka trimetilsilil grupas pievienošana furāna gredzenam ( savienojums 162) ievērojami palielina citotoksisko efektu salīdzinot ar neaizvietotu savienojumu 169 un analogu ar trietilsilil grupu 167. Jāatzīmē, ka palielinās arī tā toksiskā iedarbība.
- Iespējams, ka Cu(I) katalizatora un morfolīna reakcijā veidojas vara(I)-amīna komplekss 2.43, kurš ir līdzsvarā ar atbilstošo bis-amīna kompleksu 2.44. Pieņemot, ka komplekss 2.44 ir katalizatora ‟ depo forma” ( resting state), morfolīna disociācija līdzsvara apstākļos veido katalītiski aktīvo vara(I)-morfolīna kompleksu.
- Tie rāda, ka ( CuOTf)2-katalizētā diaril-λ-jodāna 2.1 ( A r=mezitil) C-H aminēšanas reakcija ar morfolīnu ir pirmās kārtas reakcija pret Cu(I) katalizatoru, pirmās kārta reakcija pret morfolīnu, un nulltās kārtas reakcija attiecībā pret jodānu 2.1. Iegūtie rezultāti liecina, ka Cu(I) un morfolīns ir iesaistīti katalītiskā cikla ātruma limitējošajā stadijā, turpretim visas katalītiskā cikla stadijas ar jodāna 2.1 piedalīšanos ir ļoti ātras.