mērķorientācija
Lietojuma biežums :
mērķorientācija
Savu mērķu noteikšana.
Avoti: MC
Korpusa piemēri
Korpusa piemēri
Šie piemēri no latviešu valodas tekstu korpusa ir atlasīti automātiski un var būt neprecīzi.
- Kā novērtējuma pētījumu raksturojoši parametri visbiežāk definīcijās minēti: īpaša mērķorientācija; atbalsts lēmumu pieņemšanā; saikne ar plānošanu, uzlabojumiem, izvēles procesu un citi.
- Pastāv pretruna starp studiju procesa mērķorientāciju uz mācīšanās rezultātiem ( learning outcomes) un studiju procesa organizāciju, kas neatbilst studentu mācīšanās dažādībai un sagaidāmajiem mācīšanās rezultātiem.
- Policijas funkciju satura analīze teorijas un prakses mijiedarbībā var būt pētnieciski nozīmīga tikai tad, ja tā ietver noturīgu saikni ar sabiedrisko procesu mērķorientāciju, īpaši tad, ja tā tiek kardināli mainīta.
- Šim nolūkam plaši izmantoti mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi ( epiteti, hiperbolas, retoriski jautājumi, patoss u.c.), kuru lietojums paspilgtina nozīmes, emocionālās nokrāsas, teksta informatīvo slodzi, sociālo aģentu savstarpējās attiecības, veido noteiktu tēlu arhetipus, kā arī piešķir tekstam kopējo mērķorientāciju.
- Pievēršoties minētajiem organizatoriskajiem procesiem, pirmkārt, ir jāņem vērā, ka sabiedrība ir makrosistēma, ko raksturo tās apakšsistēmu vienota mērķorientācija, integritāte, ko nodrošina kopīgas funkcijas un elementu savstarpējas mijiedarbības mehānisms, sistēmu organiskais vai summārais raksturs atkarībā no to elementu apvienošanas veida, jaunu dominējošu integratīvu sistēmu īpašību rašanās, sistēmu hierarhiskums.