Šie piemēri no latviešu valodas tekstu korpusa ir atlasīti automātiski un var būt neprecīzi.
- Bez tam pie lielā spoguļa redzams, ka ∠ ESO ir vienāds ar šauro leņķi, kuru veido gaismas stars no P un lielā spoguļa plakne kā krustleņķi.
- Pie mazā spoguļa redzams, ka ∠ ESO ir vienāds ar šauro leņķi, kuru veido gaismas stars no objekta P un mazā spoguļa plakne, kā krustleņķi.
- 14.12. pazīt zīmējumā un uzzīmēt krustleņķus, blakusleņķus, iekšējos šķērsleņķus, kāpšļu leņķus, iekšējos vienpusleņķus, lauztu līniju ( arī vienkāršu, slēgtu lauztu līniju);
- 14.12. pazīt zīmējumā un uzzīmēt krustleņķus, blakusleņķus, iekšējos šķērsleņķus, kāpšļu leņķus, iekšējos vienpusleņķus, lauztu līniju ( arī vienkāršu un slēgtu lauztu līniju);
- 6.1.1. Lieto zināmās un jaunās situācijās, tai skaitā praktiskos kontekstos, plaknes figūru un to elementu ( izstiepts leņķis, atvērts leņķis, krustleņķi, blakusleņķi, iekšējie vienpusleņķi, iekšējie šķērsleņķi, kāpšļu leņķi, perpendikuls pret taisni, leņķa bisektrise, trijstūra augstums, bisektrise, mediāna, viduslīnija, riņķa līnijas pieskare, riņķa līnijas loks, paralelograms, rombs, to diagonāles un augstums, trapece, tās diagonāle, augstums un viduslīnija, regulārs daudzstūris) definīcijas un īpašības.