Šie piemēri no latviešu valodas tekstu korpusa ir atlasīti automātiski un var būt neprecīzi.
- Šiem drumliniem, kuri saukti arī par krumliniem ( Zelčs, 1993) to garenasu konverģentā izkārtojuma dēļ ir salīdzinoši mazāks blīvums un arī kopumā mazākās linearitātes koeficienta vērtības visā pētītajā teritorijā.
- Konverģentos drumlinus Latvijā mēdz dēvēt arī par krumliniem, un senāk šīs reljefa formas tika dēvētas par morēnas uvāliem vai morēnuvāliem, ietekmējoties no krievu valodas terminoloģijas ( Straume, 1979; Zelčs, 1993a, 1997a).
- Limbažu un Madlienas lauku drumlini agrāk tika dēvēti par uvāliem jeb morēnuvāliem ( Straume, 1979), pamatojoties uz no krievu valodas aizgūtu terminoloģiju, bet vēlāk tie tika nodēvēti par konverģentajiem drumliniem jeb krumliniem sakarā ar to garenasu konverģento sakārtojumu ( Zelčs, 1993a, b, c, 1997a).
- Ar drumlinu vai krumlinu ( morēnuvālu) laukiem ir saistītas rievotās morēnas, kas pārsvarā izvietojušās distālā virzienā no tiem.
- Vasku krumlinu lauka distālajā daļā viens otram blakus izvietotie krumlini veido garenasīm perpendikulāri stieptas joslas un piešķir reljefam kāpņveidīgu zīmējumu.