1.Ziņas, dati, zināšanu kopums.
Informācijas aģentūra — iestāde, kas izplata jaunumus laikrakstiem, radio un TV.
Informācijas apstrāde — zinātnes nozare par datu apstrādi, informācijas meklēšanu un problēmu risināšanu ar datora u. c. palīdzību.
Informācijas tehnoloģija — tehnoloģija, kas nepieciešama tekstu, attēlu un skaņu apkopošanai, ierakstīšanai, apstrādei un izvadīšanai viegli uztveramā veidā; parasti domāta datu apstrāde.
2.Neliela apjoma publicistisks raksts ar aktuālu izziņas materiālu; attiecīgais publicistikas žanrs.
3.joma: medicīna Neirohumorālie impulsi, kas nāk no vienas (celulāras vai molekulāras) sistēmas un ierosina regulējošu atbildes reakciju citā, korelatīvi saistītā celulārā vai molekulārā sistēmā.
Stabili vārdu savienojumi:
△Informācija par tiesību pārvaldījumu — autortiesību vai blakustiesību subjekta, kā arī datu bāzes veidotāja sniegta informācija, kas identificē autortiesību vai blakustiesību subjektu, kā arī datu bāzes veidotāju un objektu, informācija par autortiesību vai blakustiesību objekta, kā arī datu bāzes izmantošanas noteikumiem, kā arī jebkuri skaitļi vai kodi, kas ietver šādu informāciju.
△Informācijas sabiedrība — cilvēces ilgtspējīgas attīstības pakāpe, kuru veicina pieaugošā zināšanu pārvaldība un kurā sabiedrība veidojas un attīstās kā augsti izglītotu indivīdu kopienu, kā arī uz zināšanām balstīta ekonomika sekmē visas sabiedrības un ikviena indivīda dzīves līmeņa paaugstināšanos.
△Informācijas tehnoloģijas — zināšanu, metožu, paņēmienu un tehniskā aprīkojuma kopums, kas nodrošina informācijas, iegūšanu, izplatīšanu un glabāšanu.
△Informācijas teorija — matemātikas nozare, kas pētī informācijas glabāšanas, pārveidošanas un pārraides procesus.
△Informācijas valoda — specializēta mākslīga valoda, ko izmanto nepārprotamam informācijas pierakstam zinātnē, ekonomikā, tehnikā, lai nodrošinātu precizitāti un pilnīgumu informācijas pārraides, glabāšanas, apstrādes un izmantošanas procesos dažādās informācijas sistēmās.
Avoti: LLVV, BjT, AtL