Šie piemēri no latviešu valodas tekstu korpusa ir atlasīti automātiski un var būt neprecīzi.
- Ir pierādīts, ka audzēja izmēram hospitalizācijas brīdī ir cieša korelācija ar optimālas citoredukcijas iespējām operācijas laikā ( Hoskins et al., 1994).
- Lai būtu iespējama optimāla citoredukcija, olnīcu vēža pacienšu ārstēšana ir veicama centralizēti terciārās aprūpes klīnikās; to iespējams panākt, atklājot pacientēm olnīcu vēzi jau ambulatorajā etapā ar augsti jutīgu un specifisku testu palīdzību.
- Pagaidām nav skaidrs, vai agrīnāka olnīcu vēža diagnozes noteikšana laikā no 3 līdz 6 mēnešiem var uzlabot pacientes prognozi, tomēr ir zināms, ka pacientēm, kurām tiek veikta optimāla citoredukcija, ir labāki 5 gadu dzīvildzes rādītāji – 30–40% pret 15–20% ( Ozols et al., 2005).
- Lai nodrošinātu optimālu citoredukciju, olnīcu vēža pacienšu ārstēšana ir veicama centralizēti terciārās aprūpes klīnikās; to iespējams panākt, atklājot pacientēm olnīcu vēzi jau ambulatorajā etapā ar augsti jutīgu un specifisku testu palīdzību.
- Pēdējo desmit gadu laikā olnīcu vēža terapijā uzsvars tiek likts uz agresīvāku ķirurģisko ārstēšanu, paredzot veikt vēderdobumā tādas operācijas kā peritonektomiju, splenektomiju, zarnu rezekciju un iegurņa eksenterāciju, kas ļauj izdarīt optimālu citoredukciju, neatstājot atlieku audzēju.